Przepraszam za ciszę, ale dużo się działo w maju!

with Brak komentarzy
Zacznę od tego że zmienił się adres naszej strony z .com na .pl. Zmieniła się też szata graficzna, ale to jeszcze nie koniec pracy, więc poczekajmy jeszcze trochę z opiniami. Co po za tym?
Wiele ciekawych imprez miało miejsce!

Odbył się fenomenalny kurs dla młodych/przyszłych dietetyków – Efektywny dietetyk. Tutaj studentki i nie tylko miały okazję popracować z klientami, przeprowadzać pełny i dokładny wywiad i nauczyć się liczyć jadłospisy szybko bez drogich programów. Następna taka okazja dopiero w październiku, ale można się już zapisywać <tutaj>.
Innym wspaniałym kursem który prowadziłam w maju była dietetyczna część kursu na trenera personalnego na Ceglana Fun & Fitness. Rewelacyjna grupa świetnie opanowała materiał. Uczestnicy byli żądni wiedzy, zadawali wiele pytań i rewelacyjnie poradzili sobie z częścią praktyczną. Teraz czekamy na wyniki egzaminu. Trzymam kciuki za wszystkich!

Ważnym projektem którym się zajmowałam i nadal zajmuję są dietetyczne wyjazdy w Bieszczady! Planujemy jedną wycieczkę na weekend (7-9.07) oraz jedną – na cały tydzień (29.07-7.08). Bieszczady to malownicze miejsce z którego pochodzi moja mama. Zawsze kochałam góry i teraz widzę możliwość połączenia moich dwóch pasji – pomaganie ludziom dietą i wiedza żywieniową oraz wycieczki po górach. Jest to moje wielkie marzenie prowadzić agroturystykę moich dziadków w zdrowy i ekologiczny sposób ale zaczynami małymi krokami. Zapraszam wszystkich kochających zdrowy wypoczynek w górach!

Ostatnia ale równie istotną sprawą jest poszerzenie standardowej usługi. Pojawiła się w ofercie pół roczna opieka dietetyka! Już nie tylko miesiąc ale aż 6! Skąd taki pomysł? Dzięki wam. Zauważyłam że jest zapotrzebowanie na taki produkt. Jasno wyznaczone ramy czasowe, które dają wam możliwość wyczerpania mojej wiedzy dla swojej korzyści i kontynuowania zdrowego życia samodzielnie. Jako super zachętę osoby które zapiszą się do 31 sierpnia otrzymają w gratisie sesję zdjęciową po metamorfozie! Dodatkowo półroczni klienci będą mieli zniżki na inne usługi takie jak np. warsztaty Pełne Zdrowie. Zapraszam!

Leave a Reply