Moje nowe hobby

with 10 komentarzy
Mam nowe hobby! W sumie to nie takie nowe, ale dopiero teraz mam wystarczająco zdjęć żeby się pochwalić. Przy okazji remontu i otwarcia lokalu mogłam w większej skali się nim zająć.
Nie jestem artystą i nigdy nie szkoliłam się w tym aspekcie więc nie uważam tego za dzieła sztuki. W sumie to nawet dziwnie mi się mówi j że maluje. Bo to nie do końca jest malowanie 😉 Nawet jak mówię obrazy to jakoś dziwnie mi to brzmi. Jednakże nie ma innego określenia (chyba) na to co robię.
Maluje obrazy! 😉
Moim ulubionym stylem tworzenia jest nanoszenie kilku kropel farby na płótno i przeciąganiu ich przez cały obraz.
Ostatnio spróbowałam również użycie gąbki ale jestem średnio zadowolona z efektów.
Ten obraz w ogóle według mnie jest zły. Miał być dużo jaśniejszy i w sumie całkiem inny xD Tu testowałam wszystkie znane mi formy tworzenia abstrakcji 🙂
Mam tez mini wideo z wczesnych stadiów pracy… :*
Moje nowe hobby było trochę na siłę stworzone. Negatywnie to brzmi ale było to konieczne i przyjemne. Moja praca do niedawna była moim hobby. Jednak z czasem, jak w każdej pracy, pojawiły się czynności które mi się nie podobają. Przy prowadzeniu swojej firmy trzeba robić bardo dużo. Wiele rzeczy musiałam się nauczyć. Wiele rzeczy trzeba robić a nie sprawiają mi tyle przyjemności co sama praca. Wtedy okazało się że moje dotychczasowe hobby przestało mnie relaksować i odprężać. Stąd pojawiła się potrzeba nowego hobby.
Mega podoba mi się babranie z farbą! Jedyne co mnie hamuje to brak miejsca na moje dzieła. Teraz dzięki nowemu lokalowi mogłam wykorzystać moje hobby do zaopatrzenia ścian w coś fajnego.
Mam nadzieje że będę miała więcej okazji do tworzenia moich dzieł. Korzystam z mojego nowego „talentu” przy okazji świąt i urodzin 😉 Mam coraz więcej pomocnych produktów i uczę się nowych rzeczy. Bardzo mi to służy i relaksuje. Polecam każdemu próbę znalezienia sobie hobby, nawet na siłę!

Czy Twoja praca to Twoje hobby? Czy jest coś co robisz regularnie i sprawia Ci przyjemność? Zachęcam Cie to znalezienia sobie hobby, nawet na siłę!

10 Responses

 1. […] robię dla siebie? Poza hobby czasem warto też zewnętrznie zadbać o siebie. Ja sobie dla siebie robię […]

 2. Shauni
  | Odpowiedz

  Ciekawe prace. 🙂 Co do hobby to się zgadzam, każdy powinien je mieć! Nie wyobrażam sobie życia bez tej radości. 🙂

  • Karolina Niedziela-Kasiarz
   | Odpowiedz

   Dzieki. Co jest Twoim hobby? 🙂

 3. Ja ostatnio coraz częściej kombinuję z jakimś DIY, ale obrazów jeszcze nie malowalam (chyba że powinnam brać pod uwagę te wykonywane wspólnie z synkiem ,najważniejszymi technikami 😉 )

 4. Anna
  | Odpowiedz

  Dusza artystki! Fajnie, że masz swój sposób na odstresowanie i zrelaksowanie się. 🙂

  • Karolina Niedziela-Kasiarz
   | Odpowiedz

   Dziekuje bardzo 🙂

 5. Lucyna
  | Odpowiedz

  Fajnie, że umiesz się zrelaksować i najważniejsze, że znalazłaś na to sposób. Każdy tego potrzebuje. Ja mam swoje hobby (numerologię) i też przy tym odpoczywam. Powodzenia w rozwijaniu nowego zajęcia!

  • Karolina Niedziela-Kasiarz
   | Odpowiedz

   Numerologie? Co to dokladnie znaczy?
   Dzieki bardzo 🙂

Leave a Reply