REGULAMIN GRUPY „Efektywny dietetyk”
Tą bezpłatną, zamkniętą grupa stworzyłam specjalnie dla Was – dietetyków prze. Zarówno tych jeszcze na studiach, jak i dla tych którzy już rozpoczęli pracę w zawodzie. Każdy tutaj będzie mógł się czegoś nauczyć i podzielić się swoją wiedzą.  Tutaj wspieramy się, współpracujemy, pomagamy i motywujemy. Nie chce żebyśmy się tu oceniali i bezzasadnie krytykowali. To ma być pozytywna grupa dla was!
Administrator grupy: Karolina Niedziela-Kasiarz
Stając się częścią grupy, zobowiązujesz się do respektowania jej poniższego Regulaminu. Jeśli nie zgadzasz się z poniższymi punktami, proszę usuń się z grupy.
  1. Przedstaw się
Napisz nam co robisz, czy jeszcze się uczysz czy już pracujesz? W czym się specjalizujesz? Skąd jesteś?
  1. Nie NatureHouse! Nie MLM!
Żadnych promocji tych produktów. Osoby udostępniające tego typu produkty lub zachęcające do pracy w MLM automatycznie będą wyrzucane i wpisywane na czarną listę.
To mówiąc nie potępiamy nikogo kto pracuje w ten sposób. To jest trudna i ciężka praca. Jednak ta grupa to nie miejsce na zdobywanie klientów.
  1. Nie obrażamy. Nie zachowujemy się chamsko.
Chcemy żeby nasza grupa była pozytywna i przyjemna, to tak się zachowujmy. Nikogo nie obrażamy. Chcemy tutaj pomagać i wspierać.
  1. Nie zapraszamy nikogo na priv.
Nie publikuj w grupie, czy w komentarzach zachęty przejścia na priva. W 99% jest to związane ze sprzedażą produktu lub usługi. NIE PO TO POWSTAŁA TA GRUPA. Takie osoby będą usuwane z grupy razem z komentarzem.
  1. Dziel się ile możesz.
Dawaj z siebie więcej niż możesz wziąć. Jeżeli każdy da 80% a 20% zabierze, nasz grupa będzie pełna wartościowej wiedzy!
  1. Zabrania się także:
Publikacji Facebook Live bez zgody administratorki.
Tworzenia samemu dokumentów, plików, czy banerów – jedyną osobą, która może taki dokument lub obrazek udostępnić jest administratorka.
  1. Pełna prywatność.
Jest to grupa zamknięta nie bez powodu. Chcę żebyśmy mogli się tutaj swobodnie dzielić naszymi przeżyciami. Nie kopiujemy i nie rozsyłamy nikomu informacji z tej grupy.
W Naszej grupie będą się regularnie pokazywać tematyczne posty.
Burza mózgów:
Dietetycy dla dietetyków. Tutaj możesz wpisywać Twoje problemy z klientami/pacjentami a inni dietetycy pomogą Ci rozwiązać Twój problem. Nie przekazujemy sobie gotowych jadłospisów ani nie podsyłamy jadłospisów do poprawy. Zajmujemy się tu problemami np. z motywacją czy określeniem czemu pacjent/klient nie chudnie/nie tyje.
Podziel się zwycięstwem:
Sukces Twojego podopiecznego to TWÓJ sukces. Podziel się jak dobrze idzie twoim klientom/pacjentom. Zmotywuj kolegów dietetyków do pracy. NIE UDOSTĘPNIAMY ZDJĘĆ PACJENTÓW!
Współpraca:
Szukasz kogoś do pomocy w pracy? Szukasz kogoś kto się lepiej specjalizuj w jakiejś dziedzinie? Przyszedł do Ciebie przyjaciel, mąż, ojciec, dziewczyna po poradę i nie czujesz się komfortowo im pomóc? Tutaj możesz wyszukać kogoś do pomocy!

No to zaczynamy!