Odchudzanie powinno być szybkie i skuteczne

with 1 komentarz

Odchudzanie powinno być szybkie i skuteczne. Dieta powinna być katująca i głodująca. Nie można sobie pozwolić na żadne odstępstwa i ulepszenia. Chleb i woda to rozwiązanie.

Na nasze nieszczęście wielu ludzi nadal tak uważa. Co gorsza niektórzy dietetycy nieświadomie bądź i świadomie wpadają w taki schemat. Jest to bardzo istotne żeby nie dać się oszaleć. W diecie nie ma miejsca na wyścig szczurów.

Odchudzanie to ciężka praca. Tak samo jak domu w jeden dzień nie postawimy. No może teraz już się da, ale czy chciałbyś mieszkać w takim domu?

Twoje ciało i Twoje zdrowie będzie Ci bardzo wdzięczne jak wreszcie zrozumiesz że nie wszytko da się od razu i na szubko.

Nie ma czegoś takiego jak dieta cud!

Podstawowe zasady zdrowego żywienia NA PRAWDĘ działają, jeżeli się do nich dobrze stosujemy. Dietetyk jest poco żeby nam pomóc przekształcić sztywne normy w coś uszytego dla Ciebie na miarę. Każde ciało, każdy organizm jest inny.

Szybkie odchudzanie nie da efektów na stałe. Szybkie odchudzanie, może dać szybkie efekty, ale i równie szybki efekt jojo. Czy warto?

One Response

  1. […] Jakie przyprawy są zdrowe? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Dodatkowo, które przyprawy wzmacniają organizm? Które przyprawy przyspieszają metabolizm? Jakie przyprawy wspomagają odchudzanie? […]

Leave a Reply