Kryształy, czyli nowość w naszym domu

with Brak komentarzy

Do niedawna kryształy były dla mnie niepotrzebnymi gadżetami, a dziś mieszkają z nami już trzy. Nie jestem żadnym ekspertem w tych sprawach, ale coś tam poczytałam. Oczywiście internet to za mało, wiec kupiłam swoje kamienie od osób które się na tym znają i doradziły mi co jest najlepsze.

Wszystko zaczęło się od tego że na urodziny kupiłam cioci bransoletkę z jadeitu…

Zdecydowaliśmy się na trzy kamienie na początek: jeden dla domu, jeden dla mnie i jeden dla męża.

1) Kryształ górski to nasz kamień dla domu. Dobrze jest go stosować w pomieszczeniach – szczególnie przy telewizorach, komputerach i mikrofalówkach, ponieważ działa jak odpromiennik. Nasz stopi przed ekranem komputera, na którym właśnie pracuje. Czego dowiedziałam się od sprzedawcy. Kryształ górski używany jako odpromiennik trzeba płukać co kilka dni pod zimną wodą żeby wypłukać tą zebraną energię. Jeżeli nie będziemy tego robić zrobi się mętny a wręcz żółty i będzie tą złą energię oddawał.

2) Obsydian kupiliśmy głównie dlatego że ma chronić przed emocjonalnym wykorzystaniem przez innych ludzi i wspiera w czasie, gdy presja z zewnątrz jest trudna do zniesienia. Ten kamień ma pomóc mojemu mężowi w jego kijowej pracy w korporacji. Zobaczymy jak się spisze

3) Ametyst słynie głównie z jego wpływowi na problemy z alkoholizmem. Dla mnie ten kamień ma pomóc w nieprzespanych nocach. Nie działa on na głód mojego synka, więc oczywiście nadal budzę się w nocy, ale mam wrażenie że lepiej zasypiam.

Są też inne kryształy, które przykuły moją uwagę. Jaspis jest pomocny przy narodzinach dziecka, w leczeniu chorób kobiecych, szczególnie o podłożu psychosomatycznym. Oliwin to kamień na skołatane nerwy, pomaga pozbyć się złości i wyjść z depresji. Jadeit to najsilniej działający talizman, który zapewnia szczęście i dobrobyt.

Przygotowałam dla was krótkie ściągawki o tym jakie mają działanie opisane dziś przeze mnie kryształy: <Kryształy>

Jaka jest Twoja opinia na tema kryształów? Wybierasz się na tegoroczną Giełdę Minerałów w Spodku?

Leave a Reply