Nieobecność

with 7 komentarzy
Dziś wytłumaczę wam moją nieobecność. Zacznę od tego że przepraszam za ciszę i już wracam na stałe do pisania.
Walka z remontem i otwarcie pochłonęła mnie całkowicie. Efekty bardzo mnie zadowalają. Oczywiście jest jeszcze dużo do zrobienia ale najgorsze już za mną. Ze względu na problemy z ekipą remontową część prac wykonywaliśmy z mężem samodzielnie, co również pochłaniało ogromnie dużo czasu.

Poradnia Zdrowego Żywienia Sunday’s Diet jest oficjalnie otwarta! Codziennie od 12:00 do 20:00 czekam na was. Zapraszam wszystkich, zwłaszcza we wtorki!
Czemu wtorki zapytacie? Moja wspaniała siostra podsunęła mi rewelacyjny pomysł na usługę pod tytułem Nutri Cafe. Co to takiego? Jest to wręcz towarzyskie spotkanie z dietetykiem, w trakcie którego otrzymasz pyszna kawę lub herbatę i do tego zdrowe ciastko upieczone przez ze mnie. To jest ta część Cafe usługi. Natomiast poza tym możesz skorzystać z krótkiej porady. Dietetyk odpowie na Twoje pytania, wytłumaczy swoją pracę i zaproponuje rozwiązanie Twoich problemów. To wszystko za jedyne 10zł!

Tak więc gorąco zapraszam co wtorek do Katowic na ul. Piastów 26 na osiedlu Tysiąclecia od 12:00 do 20:00. Polecam się wcześniej chociaż wstępnie umówić (tel: 517579563), bo chętnych na kawę z dietetykiem jest dużo!
Do tego w lokalu będą regularnie odbywać się różnego rodzaju atrakcje. Głownie wieczorne lub weekendowe warsztaty na ciekawe tematy związane z żywieniem. Tutaj chętnie się dowiem, co by was interesowało i o czym chcielibyście posłuchać i porozmawiać.
Mamy też w ofercie co miesięczny test obciążeń organizmu metodą Volla. Jest to bardzo ciekawe badanie oparte na zasadach medycyny chińskiej, które jest w stanie zlokalizować w naszym organizmie choroby lub nawet predyspozycje danego organu do zaburzeń. Dodatkowo jesteśmy wstanie zaproponować skuteczne leczenie lub sprawdzić czy dotychczasowe leczenie było skuteczne. Gorąco zapraszam.

Tym wszystkim i wieloma innymi rzeczami zajmowałam się w tym czasie nieobecności. Teraz już jestem tu dla was i gorąco zapraszam do odwiedzin.
Podzielcie się ze mną tym jak wam minął ostatni tydzień? Wykorzystujecie resztki ładnej pogody na urlop?

7 Responses

 1. blogierka
  | Odpowiedz

  Gdyby to była Warszawa-na pewno bym skorzystała!
  Pozostaje mi życzyć powodzenia i szybkiego uporania się z remontem :).

  • Karolina Niedziela-Kasiarz
   | Odpowiedz

   Dziekuje. Moze uda sie w przyszlosci zrobic cos w innych miastach 🙂

 2. Follow_creativity_now
  | Odpowiedz

  O wow! Fajny pomysł. Życzę powodzenia 🙂

 3. Follow_creativity_now
  | Odpowiedz

  O wow! Gratulacje. Fajny pomysł. Życzę powodzenia:)

  • Karolina Niedziela-Kasiarz
   | Odpowiedz

   Dziękuje bardzo 🙂

 4. iTysia
  | Odpowiedz

  Powodzenia! Ja działam w samotności, ale jakbym mieszkała bliżej to bym podeszła Cię poznać i wypić kawę 😀

  • Karolina Niedziela-Kasiarz
   | Odpowiedz

   Dziekuje. Zapraszam mimo odleglosci 🙂

Leave a Reply